back to homepage

ABSL Diamonds 2nd Edition

Sponsor

POLSKI

 

Grupa Audi  jest czołowym na świecie producentem samochodów i motocykli w segmencie premium. Produkty koncernu obecne są na rynkach ponad stu krajów całego świata, a produkcja odbywa się w 16 fabrykach w 12 państwach.  Filozofia marki zawiera się w sloganie – „Przewaga dzięki technice”,

a historia jest nierozerwalnie związana z historią całej motoryzacji.

Dziś cztery pierścienie nie tylko są symbolem przewagi technicznej, jaką Audi ma nad innymi markami samochodów. Są też gwarancją pionierskich rozwiązań, jak napęd na cztery koła quattro,  perfekcji w każdym detalu oraz najwyższych standardów jakościowych.

Audi to również rozpoznawalny na całym świecie sportowy charakter, obecny zwłaszcza w modelach RS testowanych w ekstremalnych warunkach torów wyścigowych. Ale przede wszystkim – to symbol prestiżu, czego dowodzą pozycja marki na rynku, liczne nagrody branżowe oraz sukcesy w sportach motorowych.

 

Więcej na www.audi.pl

ABSL Diamonds

Gala Awards

 

MARCH 21ST, 2017,

Gala - Warsaw University of Technology, Warsaw

Afterparty - Hala Koszyki, Warsaw

about absl

 

 

ABSL is the leading business service association in Central and Eastern Europe. ABSL associates more than 180 top investors and supports the growth of the industry nationwide.

Contact & Partnership

 

 

You can contribute to ABSL Diamonds project by becoming our Partner. For more information, please contact Organizers.

REGISTRATION COST:

— 300 EUR per person for member companies

— 400 EUR per person for non-member companies

 

* the ticket price will be paid in PLN, exchange rate EUR/PLN=4,33